Apie mus

„Ievos skanėstai“ – beveik 15 metų veikianti šeimos kepyklėlė. Esame pasirengę išskirtinius mūsų konditerinius gaminius iš kepyklėlės pristatyti tiesiai į Jūsų namus.
„Ievos skanėstai“ išsiskiria tik iš natūralių ingredientų gaminamais sausainiais ir pyragais – visa tai tapo „Ievos skanėstų“ vizitine kortele. Nuo pirmųjų dienų užtikrinti maisto kokybę buvo svarbiausias „Ievos skanėstų“ tikslas. 
Nuo kepyklėlėss įkūrimo pradžios darėme kitaip, nei daro visi – aiški kryptis eiti kokybės keliu leido „Ievos skanėstams“ sėkmingai išgyventi. Tai, kad tokia strategija teisinga, rodo ir įvertinimas: 2010 m. Valstybinis turizmo departamentas „Ievos skanėstus“ pripažino viena geriausių maitinimo įstaigų Klaipėdos regione.
Konditerinius gaminius, įskaitant išskirtinę „Ievos skanėstų“ produkciją – migdolinius sausainius bei Deivydo pyragą – galite įsigyti internetu ir mėgautis aukštos kokybės gaminiais bet kurioje Lietuvos vietoje.
Internetinė parduotuvė padaryta pagal UAB „Gerduva“ modelį – šešerius metus veikianti prekyba viešojoje erdvėje užtikrina saugumą ir pasitikėjimą.

© UAB „Gerduva“, Vasario 16-osios g. 21A, LT-96124 Gargždai.

Tel.: +370 699 28082, el. paštas: kepyklele@ievosskanestai.lt.

Visos teisės saugomos. Visi tekstai, nuotraukos, reklaminiai skydeliai ir kita gerduva.lt, leifheit.lt bei ievosskanestai.lt tinklalapiuose publikuojama vaizdinė bei garsinė medžiaga yra atitinkamų gamintojų arba UAB „Gerduva“ nuosavybė. Ją kopijuoti, platinti, publikuoti lietuvių ar bet kuria kita kalba leidžiama tik turint raštišką UAB „Gerduva“ sutikimą.

Sprendimas: