„Sveika, Ieva“

Tai iš avižinių dribsnių pagaminti sausainiai, kuriuose naudojama mažai cukraus ir minimalus kiekis miltų. Sausainius sudaro avižiniai dribsniai, saulegrąžos, žemės riešutai, razinos, linų sėmenys ir sezamo seklos.

Pakuotėje – 220 g, kaina – 2,29 €.

Galiojimo terminas – 2 mėnesiai.

Sudedamosios dalys: avižiniai dribsniai, margarinas {augaliniai aliejai ir hidridinti riebalai (rapsų, palmių, kokoso), vanduo, emulsikliai (riebalų rūgščių mono ir digliceridai), lecitinas, druska, dažiklis (beta karotinas), kvapioji medžiaga}, cukrus, saulėgrąžų branduoliai, kiaušinių masė, žemės riešutai, razinos, linų sėmenys, sezamo sėklos.

100 g produkto maistinė ir energinė vertė: 2373/569 (Kj/kcal), riebalai 37,42 g, iš kurių sočiųjų riebalų 9,29 g, angliavandeniai 50,65 g, iš kurių cukrų 20,23 g, baltymai 7,51 g, druska 0,402 g.

Kaina:

2,29 €

„Sveika, Ieva“

Zoom Out
Padidinti

Norėdami matyti didelę nuotrauką, du kartus spustelkite pele ant jos

Daugiau nuotraukų

Informacija apie gaminį

Tai iš avižinių dribsnių pagaminti sausainiai, kuriuose naudojama mažai cukraus ir minimalus kiekis miltų. Sausainius sudaro avižiniai dribsniai, saulegrąžos, žemės riešutai, razinos, linų sėmenys ir sezamo seklos. Pakuotėje – 220 g, kaina – 2,29 €. Galiojimo terminas – 2 mėnesiai.
>

© UAB „Gerduva“, Vasario 16-osios g. 21A, LT-96124 Gargždai.

Tel.: +370 699 28082, el. paštas: kepyklele@ievosskanestai.lt.

Visos teisės saugomos. Visi tekstai, nuotraukos, reklaminiai skydeliai ir kita gerduva.lt, leifheit.lt bei ievosskanestai.lt tinklalapiuose publikuojama vaizdinė bei garsinė medžiaga yra atitinkamų gamintojų arba UAB „Gerduva“ nuosavybė. Ją kopijuoti, platinti, publikuoti lietuvių ar bet kuria kita kalba leidžiama tik turint raštišką UAB „Gerduva“ sutikimą.

Sprendimas: